Lean Beef Honey Jerky 50g

Nový produkt

3,65 €

Detaily

Doplnok vášho proteínového príjmu prirodzeným spôsobom s naším medovým hovädzím jerky s nízkym obsahom tuku!

Britské hovädzie s prémiovými proteínmi, s nízkym obsahom tuku, je marinované 24 hodín v mixe lesného medu, čierneho korenia a koriandru a vzduchom sušené v kontrolovanom prostredí.

Následne je ručne zbierané a krájané na kúsky k okamžitej konzumácii, ktoré nie sú len impozantne chutné, ale sú balené s plnohodnotnými, telo posilňujúcimi živinami, a to vďaka prírodnému sušiacemu procesu, ktorý uchováva všetky živiny a minerály hovädzieho mäsa!

Tiež to zaručuje mimoriadnu štruktúru...

V skutočnosti, táto korenistá a 100% chuťovka s nízkym obsahom tuku obsahuje 36,60 g proteínov na 100 g, nepatrných 2,9 g tuku a nízke 3 g sacharidov - ideálna, ak hľadáte zdravú pochúťku, ktorá pomôže udržať na uzde vaše chute.

Je to veľký zdroj prírodného keratínu a dokonca má 8,4 g BCAA na 100 g - esencie, ktoré pomáhajú vášmu telu bojovať so svalovou únavou, podporujú rast svalov s nízkym množstvom tuku a minimalizujú stratu svalstva:

  • 3,9 g L-leucín
  • 1,7 g L-izoleucín
  • 2,8 g L- valín

Výhodná, delikátna a výživná, takto pripravená vysoko proteínová pochúťka k okamžitej konzumácii, ktorú si môžete užívať hocikedy počas dňa!

Skladovanie

Po otvorení skladujte otvorené na suchom a dobre vetranom mieste a skonzumujte do 5 dní.

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Lean Beef Honey Jerky  50g

Lean Beef Honey Jerky 50g