Lean Chilli Beef Biltong 50g

Nový produkt

3,50 €

Detaily

Doplnok vášho proteínového príjmu prirodzeným spôsobom bez cukru s naším hovädzím čili Biltongom s nízkym obsahom tuku!

Britské hovädzie s prémiovými proteínmi, s nízkym obsahom tuku, je marinované 24 hodín v mixe koriandru, čierneho korenia, pálivej papriky a vínneho octu a vzduchom sušené v kontrolovanom prostredí.

Následne je ručne zbierané a krájané na kúsky k okamžitej konzumácii, ktoré nie sú len impozantne chutné, ale sú balené s plnohodnotnými, telo posilňujúcimi živinami, a to vďaka prírodnému sušiacemu procesu, ktorý uchováva všetky živiny a minerály hovädzieho mäsa!

Tiež to zaručuje mimoriadnu štruktúru...

V skutočnosti, táto korenistá a 100% chuťovka s nízkym obsahom tuku obsahuje 50,7 g proteínov na 100 g, nepatrných 4,87 g tuku a nízke 3 g sacharidov - ideálna, ak hľadáte zdravú pochúťku, ktorá pomôže udržať na uzde vaše chute.

Je to veľký zdroj prírodného keratínu a dokonca má 8,4 g BCAA na 100 g - esencie, ktoré pomáhajú vášmu telu bojovať so svalovou únavou, podporujú rast svalov s nízkym množstvom tuku a minimalizujú stratu svalstva:

  • 3,9 g L-leucín
  • 1,7 g L-izoleucín
  • 2,8 g L- valín

Výhodná, delikátna a výživná, takto pripravená vysoko proteínová pochúťka k okamžitej konzumácii, ktorú si môžete užívať hocikedy počas dňa!

Skladovanie

Po otvorení skladujte otvorené na suchom a dobre vetranom mieste a skonzumujte do 5 dní.

Supplement your Protein intake the tasty, natural way with our sugar free Lean  Chilli Beef Biltong!

Lean, premium protein packed British beef is marinated in a mix of coriander, black pepper, Capsicum and vinegar for a full 24 hours before being air dried in a controlled environment.

It’s then hand picked and sliced into ready to eat pieces that not only tasty epic but are packed full of body boosting nutrients too thanks to the natural curing process which has retained all the nutrients and minerals of the beef!

It also guarantees an outstanding texture…

In fact, this lean, spicy and 100% tasty snack 50.7g Protein per 100g, a tiny 4.87g Fat and a low 3g Carbs – ideal if you’re looking for a healthy treat to help curb those cravings.

It’s a great source of natural Creatine and even has 8.4g BCAAs per 100g – essential in helping your body fight muscle fatigue, promote lean muscle growth and minimises muscle breakdown:

 

  • 3.9g L-Leucine
  • 1.7g L-Isoleucine
  • 2.8g L-Valine

 

Convenient, delicious and nutritious, this ready to eat high protein snack can be enjoyed at any time of the day!

Storage Instructions

Once open please store in open bag in a dry well-ventilated area and consume within 5 days.

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Lean Chilli Beef Biltong  50g

Lean Chilli Beef Biltong 50g